тел.: +38 (0512) 58-55-47
моб.: +38 (050) 858-55-47

Терапевтичні лінзи PARAGON. Офтальмологічний центр в Миколаєві.

Центр зору на Миколаївській готовий запропонувати вам найсучасніший спосіб нехірургічної корекції зору: рефракційну терапію за допомогою нічних контактних лінз Paragon CRT. Ви просто одягаєте лінзи на ніч і знімаєте їх вранці. Ефект, отриманий в результаті терапії рефракції, коли Ви знімаєте нічну лінзу, нагадує результат лазерної корекції — сплощення в центральній частині рогівки, отже — ослаблення заломлюючої сили.

Це дає короткозорим людям можливість добре бачити без окулярів і денних лінз.

Відмінність полягає в тому, що ефект терапії рефракції є тимчасовим.

Якщо припинити надягати нічні лінзи, то через кілька днів (72-76 годин) рогівка відновлює колишню форму, повертається первісний зір.

Чим же зумовлено дію нічних лінз?

Нічні лінзи мають дві різні по дії поверхні. Зовнішня поверхня — оптична — активно заломлює світло (як звичайні лінзи) і дає можливість отримати в них 100% зір. Внутрішня поверхня — терапевтична — має складну форму, яка активно впливає на поверхневий шар рогівки і змушує покривні клітини рогівки дозовано мігрувати від центру до периферії. Клітини, залишаючись живими, займають нові місця. При цьому заломлююча сила рогівки змінюється на точно необхідну величину. Коли пацієнт знімає лінзу, ефект зберігається до 48 годин, зображення фокусується на сітківці і людина добре бачить.

Для кого призначені нічні лінзи Paragon CRT?

Paragon CRT призначені для корекції короткозорості до – 6,0Д, з астигматизмом не більше – 1,75Д. Вони підходять людям будь–якого віку і можуть застосовуватися дітьми, починаючи з 6–річного віку.

Лікування терапевтичними лінзами Paragon в Миколаєві.Коррекція зору у дітей

По-перше, дітям і підліткам не можна робити рефракційні хірургічні операції до 18-21 року.

По-друге, світовий досвід застосування терапії рефракції показав, що, в порівнянні з дітьми, які застосовують корекцію окулярами або денними контактними лінзами, у дітей і підлітків, які застосовують метод терапії рефракції, прогресування короткозорості сповільнюється, а в 40% випадків вдається повністю зупинити розвиток короткозорості.

По-третє, рефракційна терапія позбавляє від всіх обмежень під час неспання, пов'язані з носінням окулярів і звичайних контактних лінз. Можна бігати, стрибати, плавати, терти очі і т.д.

По-четверте, користування нічними лінзами дозволяє зняти психологічні проблеми дітей, пов'язані з носінням окулярів.

Середній час носіння лінз вночі становить від 6 до 8 годин.

Термін користування однією і тією ж лінзою становить один рік. По закінченню цього терміну дія лінзи не змінюється, але її киснева проникність зменшується. Тому ми рекомендуємо міняти лінзи щороку. Догляд за лінзами досить простий. Вони механічно миються в спеціальних розчинах після кожного одягання і зберігаються в звичайних контейнерах для лінз.

ВАЖЛИВО! Консультація офтальмолога при підборі лінз обов'язкова! Навчання пацієнта користуватися лінзами є невід'ємною частиною підбору лінз.


НАША АДРЕСА:м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15/3
На прийом до офтальмолога і діагностику можна записатися за телефонами: (0512) 58-55-47, (050) 858-55-47.

Задати запитання спеціалісту

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення