тел.: +38 (0512) 58-55-47
моб.: +38 (050) 858-55-47

Записатися на прийом

Зателефонувати

Лікування катаракти у Миколаєві

Катаракта – це офтальмологічне захворювання, для якого характерне повне або часткове помутніння кришталика, через що знижується гострота зору аж до сліпоти.

Вона небезпечна тим, що, якщо лікування катаракти не проводиться, хвороба прогресує, і в результаті призводить до повної втрати зору.

Ліків, які рятують від катаракти, не існує. Як і профілактики.

Хірургічне втручання при катаракті — єдиний ефективний спосіб раз і назавжди вилікувати катаракту і повернути повноцінний зір.

Лікування катаракти у МиколаєвіДля лікування катаракти в нашому центрі застосовується факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи (ІОЛ). Цей метод на сьогодні визнаний самим щадним і безпечним. Кришталик розм'якшується лазером до стану «емульсії» і видаляється через крихітний прокол. Через нього ж в згорнутому вигляді вводиться еластичний штучний кришталик. Лінза розпрямляється і займає природне положення. Операція виконується амбулаторно, при місцевій анестезії, без накладання швів.

Операція абсолютно безболісна, часто виконується амбулаторно (під місцевою крапельною анестезією) і займає 15-18 хвилин.

Причини виникнення катаракти:

  • Природні вікові фізіологічні зміни, пов'язані зі старінням організму;
  • Генетична схильність;
  • Погана екологічна ситуація;
  • Шкідливі звички — в основному, куріння;
  • Тривале застосування лікарських препаратів (наприклад, гормонів);
  • Ендокринні розлади;
  • Травми очей;
  • Сильне ультрафіолетове випромінювання.

Відкладати лікування катаракти небезпечно, тому, що ускладнення, викликані катарактою, можуть привести до повної та незворотної втрати зору.

Як лікувати катаракту, який метод лікування буде найбільш ефективним в кожному конкретному випадку, Вам допоможуть визначити досвідчені фахівці нашого центру. Для кожного пацієнта проводиться індивідуальний підбір штучного кришталика, в залежності від анатомічних особливостей будови ока, віку і способу життя людини.

Якщо перед Вами стоїть проблема, кому довірити лікування катаракти в Миколаєві — зробіть правильний вибір. Досвідчені фахівці-офтальмологи нашого центру проведуть операцію видалення катаракти на сучасному високотехнологічному обладнанні швидко і безболісно. Вам буде запропоновано інтраокулярну лінзу (штучний кришталик) кращих світових виробників. Відновлювальний період займе мінімум Вашого часу без серйозних змін у звичному ритмі життя.

Кожному пацієнту проводиться індивідуальний підбір штучного кришталика


НАША АДРЕСА: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15/3
На прийом до офтальмолога і діагностику можна записатися за телефонами: (0512) 58-55-47, (050) 858-55-47.

Задати запитання спеціалісту

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення