тел.: +38 (0512) 58-55-47
моб.: +38 (050) 858-55-47

Діагностика зору. Офтальмологічний центр Миколаїв

Діагностика зору — це важлива складова в профілактиці очних захворювань і збереженні здорового зору на довгі роки.

Як показує наша практика, виникнення захворювань очей можливо в будь-якому віці, тому кожній людині рекомендується хоча б раз на рік проходити обстеження у лікаря-офтальмолога. Користувачам контактних лінз рекомендується проходити діагностику зору два рази на рік.

У нашому центрі дорослим і дітям пропонується пройти діагностику органу зору для виявлення:

  • патологій рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм);
  • патологій окорухового апарату (косоокість, амбліопія);
  • зміни переднього відрізка ока різної природи (захворювання повік, роговиці, склер, кон'юнктиви, кришталика, райдужки);
  • зміни заднього відрізка ока при судинних або запальних захворюваннях сітківки, а також зорового нерва (включаючи стани при гіпертонії, цукровому діабеті, глаукомі);
  • травми органу зору.

Як проходить офтальмологічне обстеження?

Діагностика зору в офтальмологічному центрі. м. МиколаївДіагностика займає 40–90 хвилин, в залежності від характеру скарг пацієнта, об'єктивних свідчень і його віку. В ході обстеження визначають гостроту зору, рефракцію, вимірюють внутрішньоочний тиск. Лікар проводить огляд очей за допомогою спеціального мікроскопа (процедура біомікроскопії). Також досліджується очне дно, а саме стан сітківки та зорового нерва при вузькій або розширеній зіниці (офтальмоскопія), може визначатися рівень сльозопродукції; за показаннями детально досліджується поле зору (периметрія), а також стан переднього кута ока (гоніоскопія). Додатково може бути виміряна товщина рогівки (пахіметрія) і довжина передньо-задньої осі ока (ПЗВ або ехобіометрія). Апаратні дослідження також включають ультразвукову діагностику очей (В-сканування) і комп'ютерну кератотопографію, оптичну когерентну томографію.

Можливі й інші додаткові дослідження, які проводять за наявними свідченнями.

Після проведеного обстеження офтальмолог обов'язково розмовляє з пацієнтом, доносячи в доступній формі отримані результати. Як правило, за результатами діагностичного обстеження лікарем призначається лікування, що складається зазвичай з декількох можливих схем, або даються профілактичні рекомендації.

Вчасно поставлений діагноз дає нам можливість почати лікування тоді, коли функції ока ще не порушені та є можливість уникнути серйозних захворювань.

Результати діагностики Вашого зору — суворо конфіденційна інформація, яку ми не надаємо нікому, крім Вас.

Пам'ятайте, своєчасна та якісна діагностика допоможе зберегти Ваш зір, а це величезна цінність в будь-якому віці!


НАША АДРЕСА: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 15/3
На прийом до офтальмолога та діагностику можна записатися за телефонами: (0512) 58-55-47, (050) 858-55-47.

Задати запитання спеціалісту

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення